Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love, Simon (2018) me Titra Shqip

Love, Simon (2018) me Titra Shqip

Ai ka përfunduar duke e mbajtur historinë e tij drejt.Feb. 16, 2018USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Simon Spier është një adoleshent homoseksual që nuk ka folur kurrë me shokët e tij të klasës. Sidoqoftë, një email i dërguar një djali që nuk e ka takuar përfundon në duar të gabuara dhe Simon gjendet në çdo moment në një situatë të komplikuar, e përbërë nga abuzimi dhe shantazhi nga ngacmuesit në klasën e tij.

Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love, Simon
Vlerësimi IMDb 7.6 105,274 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 5,075 vota

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Nick Robinson isSimon Spier
Simon Spier
Jennifer Garner isEmily Spier
Emily Spier
Josh Duhamel isJack Spier
Jack Spier
Logan Miller isMartin Addison
Martin Addison
Keiynan Lonsdale isAbraham
Abraham "Bram" Greenfeld
Talitha Bateman isNora Spier
Nora Spier
Tony Hale isMr. Worth
Mr. Worth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life in a Year 2020
Half Brothers (2020)
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip