Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love Object (2003) me Titra Shqip

Love Object (2003) me Titra Shqip

Apr. 05, 2003United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kenneth është një punonjës i turpshëm dhe i pasigurt i cili investon 10.000 dollarë për të blerë “Nikki”, një kukull silikoni, e mrekullueshme e ngjashme me një grua të vërtetë në internet. Por kur ai bie në dashuri  me Lisën e bukur (dhe të vërtetë), kolegen e tij nga zyra, kukulla bëhet xheloze dhe bëhet e dhunshme …

Love Object (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Object
Vlerësimi IMDb 6.3 3,415 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 56 vota

Regjizori

Robert Parigi
Regjizori

Aktorët

Desmond Harrington isKenneth Winslow
Kenneth Winslow
Melissa Sagemiller isLisa Bellmer
Lisa Bellmer
Udo Kier isRadley
Radley
Brad William Henke isDotson (as Brad Henke)
Dotson (as Brad Henke)
Camille Guaty isCounter Girl
Counter Girl
Ellen Greene isTyping Supervisor
Typing Supervisor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Beckett (2021) me Titra Shqip
Payback 2021
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip