Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip

Love Is Strange (2014) me Titra Shqip

Feb. 07, 2014Brazil98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ben (John Lithgow) dhe Jorge (Alfred Molina), dy homoseksualë që kanë qenë së bashku për 28 vjet, më në fund vendosin të martohen. Por kur njëri nga të dy papritur humbet punën në një shkollë katolike lokale, Ben dhe Jorge gjenden të detyruar të heqin dorë nga apartamenti i tyre dhe të jetojnë të ndarë, duke e vënë në provë dashurinë e tyre.

Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Is Strange
Vlerësimi IMDb 6.7 12,470 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 221 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Syriana 2005
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Barbershop 2002
The Bourne Supremacy 2004
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip