Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 233 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Love Hard (2021) me Titra Shqip

Love Hard (2021) me Titra Shqip

Një komedi romantike për gënjeshtrat që themi për dashurinë.Nov. 05, 2021USA105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

E pafat në dashuri, një vajzë nga Los Anxhelosi bie kokë e këmbë për një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë për pushime. Megjithatë, ajo zbulon se është mashtruar.

Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Hard
Vlerësimi IMDb 9.1 9 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 47 vota

Regjizori

James Bitonti
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hillbilly Elegy 2020
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Yes Day 2021
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
Bergman Island (2021) me Titra Shqip