Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love Actually (2003) me Titra Shqip

Love Actually (2003) me Titra Shqip

Dashuria në të vërtetë është kudo.Sep. 07, 2003United Kingdom135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Londër, disa javë para Krishtlindjeve. Skenat e jetës së përditshme. Kryeministri duhet të luftojë me stafin e shërbimit, një shkrimtar i tradhtuar gjen dashurinë e vërtetë në brigjet e një liqeni, një vajzë e ndrojtur më në fund arrin t’i deklarohet kolegut të saj, një njerk përfundon duke krijuar një marrëdhënie shumë të fortë me djalin e tij, një grua dyshon se është tradhëtuar dhe kalon në krizë …

Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love Actually
Vlerësimi IMDb 7.6 445,255 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 5,081 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Midnight at the Magnolia (2020)
Aladdin (1992) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Caught by a Wave 2021
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip