Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 369 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Love (2015) me Titra Shqip

Love (2015) me Titra Shqip

Jul. 06, 2015France134 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mëngjesin e 1 janarit, bie një telefon. Murphy, një djalë 25 vjeç, zgjohet i rrethuar nga gruaja e tij e re dhe djali tre vjeç. Pastaj dëgjon telefonin dhe gjen një mesazh nga nëna e Elektrës, duke pyetur për vajzën që nuk e ka parë prej kohësh dhe që ka frikë se mos ka ndodhur diçka serioze. Gjatë një dite të gjatë, gri, Murphy e gjen veten të vetëm në banesën e tij dhe fillon të kujtojë dashurinë e tij më të madhe dy-vjeçare me Electra: një pasion i dashur i bërë nga premtime, lojëra dhe teprime, e ndërprerë befas pasi u përpoqën për një marrëdhënie treshe.

Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Love
Vlerësimi IMDb 6.1 51,454 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,702 vota

Regjizori

Gaspar Noé
Regjizori

Aktorët

Ugo Fox isGaspar
Gaspar
Gaspar Noé isNoé - Art Gallery Owner
Noé - Art Gallery Owner
Vincent Maraval isLieutenant Castel
Lieutenant Castel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Uncle Frank 2020
Passengers (2016) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Crisis 2021
Streamline (2021) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip