Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Looking Glass (2018) me Titra Shqip

Looking Glass (2018) me Titra Shqip

Të shohësh është mashtrimFeb. 16, 2018Canada103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ray dhe Maggie blejnë një motel në një rrugë tjetër. Një ditë, Ray zbulon një hapësirë ​​të fshehtë nga ku ai mund të shohë se çfarë ndodh në secilën nga dhomat, përfshirë atë që kërkohet vazhdimisht dhe ku ndodhin disa gjëra të çmendura. Por gjithashtu kur ndodh një vdekje, ardhja e një polici të bezdisshëm e kthen jetën Ray-in përmbys.

Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Looking Glass
Vlerësimi IMDb 4.6 6,053 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 199 vota

Regjizori

Tim Hunter
Regjizori

Aktorët

Jacque Gray isJessica 'Room 6'
Jessica 'Room 6'
Barry Jay Minoff isGas Station Owner
Gas Station Owner
Kassia Conway isCassie the Strawberry Blonde
Cassie the Strawberry Blonde
Jason K Wixom isGas Station Mechanic
Gas Station Mechanic
Sila Agavale isDetective
Detective
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)