Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Long Weekend (2009) me Titra Shqip

Long Weekend (2009) me Titra Shqip

Aug. 14, 2009Australia87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar australian në krizë i lejon vetes një fundjavë relaksi në natyrën e paprishur të një plazhi të izoluar në veri të vendit. Këtu, të dy do të zbulojnë me shpenzimet e tyre se mosrespektimi i mjedisit kërkon një çmim të lartë për të paguar, me faunën gjithnjë e më armiqësore dhe të rrezikshme për sigurinë e tyre, e aftë për një hakmarrje të pamëshirshme.

Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Long Weekend
Vlerësimi IMDb 5.1 5,687 vota
Vlerësimi TMDb 5 96 vota

Regjizori

Jamie Blanks
Regjizori

Aktorët

Robert Taylor isBarkeeper
Barkeeper
John Brumpton isOld Timer
Old Timer
Roger Ward isTruckie
Truckie
Jude Beaumont isCampervan woman
Campervan woman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Attila (2013) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Crisis 2021
Infidel 2019
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip