Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip

Lone Survivor (2013) me Titra Shqip

Bazuar në aktet e vërteta të guximitDec. 24, 2013USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 28 qershor 2005, katër anëtarë të SEAL janë përfshirë në Operacionin Red Wing. Misioni i tyre është të vrasin udhëheqësin talebanë Ahmad Shah. Të zbuluar shpejt dhe të sulmuar nga armiku, të katër përballen me një fat tragjik që do të lejojë vetëm Marcus Luttrell (Mark Wahlberg) të mbijetojë dhe t’i shpëtojë kapjes.

Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lone Survivor
Vlerësimi IMDb 7.5 274,652 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 3,247 vota

Regjizori

Peter Berg
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isPetty Officer First Class Marcus Luttrell
Petty Officer First Class Marcus Luttrell
Taylor Kitsch isLieutenant Michael
Lieutenant Michael "Mike" Murphy
Emile Hirsch isPetty Officer Second Class Danny Dietz
Petty Officer Second Class Danny Dietz
Ben Foster isPetty Officer Second Class Matthew
Petty Officer Second Class Matthew "Axe" Axelson
Eric Bana isLieutenant Commander Erik Kristensen
Lieutenant Commander Erik Kristensen
Ali Suliman isMohammad Gulab
Mohammad Gulab
Alexander Ludwig isPetty Officer Second Class Shane Patton
Petty Officer Second Class Shane Patton
Scott Elrod isQRF SEAL
QRF SEAL
Josh Berry isCommunication SEAL
Communication SEAL
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cocktail (1988) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Naandhi 2021
King Kong 2005
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
New Gods: Nezha Reborn 2021
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017