Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lolita (1997) me Titra Shqip

Lolita (1997) me Titra Shqip

Një dashuri e ndaluar. Një tërheqje e paimagjinueshme. Çmimi përfundimtar.Sep. 27, 1997France137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Humbert Humbert është një profesor i rafinuar dhe i shkëlqyer i letërsisë franceze, i cili falë hijeshisë së tij arrin të ketë shumë fat me gratë. Profesori, i cili arriti në një qytet të vogël në New England në 1947, sheh tek vajza dymbëdhjetë vjeçare e një të veje sensuale realizimin e mundshëm të një dashurie adoleshente që nuk ka jetuar kurrë.

Lolita (1997) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lolita
Vlerësimi IMDb 6.9 54,056 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,062 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Jeremy Irons isHumbert Humbert
Humbert Humbert
Dominique Swain isDolores
Dolores "Lolita" Haze
Melanie Griffith isCharlotte Haze
Charlotte Haze
Frank Langella isClare Quilty
Clare Quilty
Keith Reddin isReverend Rigger
Reverend Rigger
Joan Glover isMiss LaBone
Miss LaBone
Ed Grady isDr. Melinik
Dr. Melinik
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Supernova (2021) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Honest Thief 2020
Bonnie & Bonnie 2019
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip