Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Logan 2017

Logan 2017

His time has comeFeb. 28, 2017United States137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar shumë vite nga ngjarjet e rrëfyera në X-Men: Days of Future Past 2014 me titra shqip. X-Men nuk ekzistojnë më, mutantët gjithnjë e më pak, Logan është plakur para kohe dhe fuqia e tij rigjeneruese po dobësohet. Për më tepër, Charles Xavier ka humbur fuqitë e tij, duke u përkeqësuar nga avancimi i Alzheimerit. Dhe me këtë portret të pakënaqur, Logan, detyrohet të kthehet në punë për të mbrojtur Laura, një adoleshente mutante me të njëjtat karakteristika si ai.

Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Logan 2017
Titulli origjinal Logan
Vlerësimi IMDb 8.1 668,859 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 15,735 vota

Regjizori

James Mangold
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / X-24 / Wolverine
Logan / X-24 / Wolverine
Dafne Keen isLaura / X-23
Laura / X-23
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Eriq La Salle isWill Munson
Will Munson
Elise Neal isKathryn Munson
Kathryn Munson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Attila (2013) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
The Paper Tigers 2021
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
The Killer (1989) me Titra Shqip
Infidel 2019
Cordelia 2020
The Woman in the Window (2021)
Ant-Man and the Wasp 2018
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip