Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Locked In (2021)

Locked In (2021)

There is no escape.May. 07, 2021United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë e vetme duhet të mbrojë vajzën e saj dhe veten gjatë një grabtije të shkuar keq në një depo të teknologjisë së lartë.

Locked In (2021)
Titulli origjinal Locked In
Vlerësimi IMDb 4.1 247 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
The Legend of Hei (2019)
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Flashback (2021) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
The Comeback Trail (2020)
Natasha 2007