Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Locked Down 2021

Locked Down 2021

Some people unravel faster than othersFeb. 25, 2021United Kingdom118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Londër të mbyllur për shkak të bllokimit të diktuar nga urgjenca Covid-19, Linda dhe Paxton u japin pushim grindjeve të tyre në çift për të provuar një grabitje bizhuterish brenda dyqanit më ekskluziv në botë, Harrods.

Locked Down 2021
Locked Down 2021
Locked Down 2021
Titulli origjinal Locked Down
Vlerësimi IMDb 5.2 8,234 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 69 vota

Regjizori

Doug Liman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Platoon (1986) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Secret Society 2021