Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998

Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998

A Disgrace to Criminals Everywhere.Mar. 05, 1998United Kingdom105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eddy, një dembel i ri me pasionin e bixhozit bind miqtë e tij, Bacon, Tom dhe Soap t’i paguajnë atij 25,000 paund secili në mënyrë që ta lejojnë atë të ulet në tryezën e gjelbër me Hatchet Harry, një gangster i njohur në zonë. Ai ka një biznes të papërfunduar me babanë e Eddy, i vetmi që e kishte rrahur në lojë, duke i marrë para të mjaftueshme për të hapur një lokal. Me ndihmën e ndjekësit të tij besnik Barry i njohur si Battista, gangsteri rregullon lojën, fiton dhe shantazhon Eddy.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Titulli origjinal Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Vlerësimi IMDb 8.2 544,945 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 4,846 vota

Regjizori

Guy Ritchie
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Shottas (2002) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Hit & Run (2012) me Titra Shqip