Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Loaded (2008) me Titra Shqip

Loaded (2008) me Titra Shqip

Mar. 25, 2008United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e një djali të ri dhe të pasur zbret në një botë jashtë kontrollit të drogës, seksit dhe dhunës.

Loaded (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Loaded
Vlerësimi IMDb 4.5 2,773 vota
Vlerësimi TMDb 4 25 vota

Regjizori

Alan Pao
Regjizori

Aktorët

Jesse Metcalfe isTristan Price
Tristan Price
Chace Crawford isHayden Price
Hayden Price
Corey Large isSebastian
Sebastian
Vinnie Jones isMr. Black
Mr. Black
Nicole Eggert isAllison Ryan
Allison Ryan
Erin Gray isSusan Price
Susan Price
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
The Starling (2021) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Inland Empire 2006
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip