Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Live by Night (2016) me Titra Shqip

Live by Night (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni çmimin e Ëndrrës Amerikane.Dec. 25, 2016United States129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Boston, 1926. Proibicionizmi krijoi një rrjet të pafund distilerie klandestine, duke favorizuar botën e nëndheshme dhe korrupsionin. Joe Coughlin, djali i një kapiteni të shquar të policisë, ka kohë që i ka kthyer shpinën edukimit rigoroz dhe korrekt që ka marrë. Në fakt, Joe përjeton emocionin e të qenit i jashtëligjshëm, duke filluar një ngritje marramendëse të pushtetit midis miqve besnikë dhe armiqve të pamëshirshëm.

Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Live by Night
Vlerësimi IMDb 6.4 53,649 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,024 vota

Regjizori

Ben Affleck
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJoe Coughlin
Joe Coughlin
Elle Fanning isLoretta Figgis
Loretta Figgis
Brendan Gleeson isThomas Coughlin
Thomas Coughlin
Chris Messina isDion Bartolo
Dion Bartolo
Sienna Miller isEmma Gould
Emma Gould
Zoe Saldana isGraciella Suarez
Graciella Suarez
Chris Cooper isChief Irving Figgis
Chief Irving Figgis
Titus Welliver isTim Hickey
Tim Hickey
Derek Mears isDonnie Gishler
Donnie Gishler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Initiation (2021)
Fracture 2007
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
The Beast 2020