Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip

Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip

Një familje në prag të shkatërrimitJul. 26, 2006United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Olive e vogël ëndërron të fitojë titullin “Little Miss Sunshine”, dhe të afërmit e saj të çuditshëm duan ta përmbushin atë: prandaj babai Richard, nëna Sheryl, xha Frank (i cili kohët e fundit tentoi vetëvrasjen), gjyshi i varur nga droga dhe vëllai Dwayne (i cili ka marrë një betim heshtjeje) udhëtojnë me një kamper për ta shoqëruar …

Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Little Miss Sunshine
Vlerësimi IMDb 7.8 450,590 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 5,150 vota

Regjizori

Aktorët

Greg Kinnear isRichard Hoover
Richard Hoover
Toni Collette isSheryl Hoover
Sheryl Hoover
Steve Carell isFrank Ginsberg
Frank Ginsberg
Paul Dano isDwayne Hoover
Dwayne Hoover
Abigail Breslin isOlive Hoover
Olive Hoover
Alan Arkin isEdwin Hoover
Edwin Hoover
Bryan Cranston isStan Grossman
Stan Grossman
Beth Grant isNancy Jenkins
Nancy Jenkins
Matt Winston isPageant MC
Pageant MC
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
AK vs AK 2020
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip