Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Little Big Top (2006) me Titra Shqip

Little Big Top (2006) me Titra Shqip

Jan. 01, 2006United States83 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një klloun i lodhur nga puna kthehet në vendlindjen e tij të vogël, pasi dha dorëheqjen për të kaluar pjesën tjetër të ditëve të tij duke pire alkool dhe duke ndenjur. Por kur pasioni i tij për klloun është zgjuar nga cirku amator vendas, ai gjen buzëqeshjen e tij.

Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Little Big Top
Vlerësimi IMDb 6.2 143 vota
Vlerësimi TMDb 8 2 vota

Regjizori

Ward Roberts
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
The Last Shift 2020
Plan B (2021) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip
Coming 2 America 2021
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip