Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Limelight (1952) me Titra Shqip

Limelight (1952) me Titra Shqip

Kryevepra e të qeshurit dhe lotëve nga mjeshtri i komedisë!Oct. 23, 1952United States137 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ai ishte një klloun i suksesshëm, por tani ai ka humbur audiencën e tij dhe kërkon ngushëllim në alkool. Një ditë ai e shpëton Terezën nga vetëvrasja, një valltare e re që një krizë psikologjike e ka bërë të pamundur të lëvizë këmbët. Calvero arrin t’i japë asaj arsye për jetën dhe tani është ajo që përpiqet të ndihmojë kllounin e moshuar.

Limelight (1952) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Titulli origjinal Limelight
Vlerësimi IMDb 8.1 18,804 vota
Vlerësimi TMDb 8 318 vota

Regjizori

Aktorët

Buster Keaton isCalvero's Partner
Calvero's Partner
Norman Lloyd isBodalink
Bodalink
Wheeler Dryden isThereza's Doctor
Thereza's Doctor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After the Wedding 2006
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Seven Pounds 2008
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip