Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip

Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip

Ka një në çdo familje.Jun. 21, 2002USA85 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Stitch, një eksperiment gjenetik i arratisur nga një planet i largët, bën kërdi në Ishujt Havai, ai bëhet “qenush” i huaj i birësuar i një vajze të vogël të pavarur të quajtur Lilo dhe mëson për besnikërinë, miqësinë dhe “ohana”, traditën Havaiase të familjes.

Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Lilo & Stitch
Vlerësimi IMDb 7.3 177,542 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 4,683 vota

Regjizori

Chris Sanders
Regjizori

Aktorët

Daveigh Chase isLilo (voice)
Lilo (voice)
Chris Sanders isStitch (voice)
Stitch (voice)
Tia Carrere isNani (voice)
Nani (voice)
David Ogden Stiers isJumba (voice)
Jumba (voice)
Kevin McDonald isPleakley (voice)
Pleakley (voice)
Ving Rhames isCobra Bubbles (voice)
Cobra Bubbles (voice)
Zoe Caldwell isGrand Councilwoman (voice)
Grand Councilwoman (voice)
Jason Scott Lee isDavid Kawena (voice)
David Kawena (voice)
Kevin Michael Richardson isCaptain Gantu (voice)
Captain Gantu (voice)
Susan Hegarty isRescue Lady (voice)
Rescue Lady (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Sahara (2017) me Dublim Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip