Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip

Jan. 22, 2005USA68 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tani, ne gjejmë që jashtëtokësori i zhurmshëm të mësohet me jetën me ohanën e tij të re. Sidoqoftë, së shpejti shfaqet një mosfunksionim në krijimin përfundimtar të Dr. Jumba, i cili rikthen programimin e tij shkatërrues dhe kërcënon të prishë miqësinë e tij me Lilon dhe ta shkurtojë atë përgjithmonë!

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Vlerësimi IMDb 6.3 13,586 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,075 vota

Regjizori

Tony Leondis
Regjizori

Aktorët

Chris Sanders isStitch (voice)
Stitch (voice)
Dakota Fanning isLilo Pelekai (voice)
Lilo Pelekai (voice)
Tia Carrere isNani (Voice)
Nani (Voice)
David Ogden Stiers isDr. Jumba Jookiba (voice)
Dr. Jumba Jookiba (voice)
Kevin McDonald isPleakley (voice)
Pleakley (voice)
Kunewa Mook isKumu (voice)
Kumu (voice)
Jason Scott Lee isDavid Kawena (voice)
David Kawena (voice)
William J. Caparella isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Holliston Coleman isAleka (voice)
Aleka (voice)
Matt Corboy isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Scary House (2020)
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
The Water Horse 2007 me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip