Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4fcom
Like Father (2018) me Titra Shqip

Like Father (2018) me Titra Shqip

Ka disa udhëtime që nuk mund t’i bësh vetëm.Aug. 03, 2018United States103 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur braktiset në altar, një punëtore e re maniakale përfundon duke bërë një kroçerë në det në muajin e mjaltit në Karaibe me personin e fundit që ka imagjinuar ndonjëherë: babai i larguar, i fiksuar pas punës si ajo. Duke filluar gati si të huaj, të dy do të gjejnë lidhjen dhe vlerësimin e duhur për gëzimet e jetës.

Like Father (2018) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Like Father
Vlerësimi IMDb 6.1 19,953 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 506 vota

Regjizori

Lauren Miller
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
American Skin (2019) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip