Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 114 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com
Like Dogs (2021) me Titra Shqip

Like Dogs (2021) me Titra Shqip

Oct. 01, 2021USANot Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lisa (Annabel Barrett) rrëmbehet dhe ngarkohet në një furgon, pa ndjenja. E çuar në një dhomë nga individë të veshur me pantallona të gjera zjarri, kur ajo zbulon se ajo është vënë në pranga në atë që duket të jetë një shtrat spitali. Ajo më vonë e gjen veten të lidhur me mur dhe me një jakë. Njerëz të maskuar dhe të pakëndshëm i japin ushqim qeni në një pjatë. Pas disa ditësh makth, Adami (Ignacio Matynia) gjithashtu sillet në të njëjtën dhomë, i trajtuar në të njëjtën mënyrë nga rrëmbyesit misteriozë. Të dy janë lavje të padashur në një eksperiment shkencor mbi reagimet dhe sjelljen, i cili përfshin trajtimin e njerëzve si kafshë.

Like Dogs (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Like Dogs
Vlerësimi IMDb 4.3 198 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3 vota

Regjizori

Aktorët

Ryan Tran isGeorge / Kennel Master
George / Kennel Master
Katy Dore isDr. Fischer
Dr. Fischer
Alan Maxson isHallucination Kennel Master
Hallucination Kennel Master
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Open Grave (2013) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Sniper: Legacy 2014
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
The Good Son 1993
The Scary House (2020)
Security (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Night at the Eagle Inn (2021) me Titra Shqip