Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Life Stinks (1991) me Titra Shqip

Life Stinks (1991) me Titra Shqip

Jun. 05, 1991USA92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një biznesmen i pasur bën një bast se mund të mbijetojë në rrugët e një lagjeje të ashpër të Los Angeles për 30 ditë plotësisht pa para. Gjatë qëndrimit të tij ai zbulon një anë tjetër të jetës dhe bie në dashuri me një grua të pastrehë.

Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal Life Stinks
Vlerësimi IMDb 5.9 10,102 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 139 vota

Regjizori

Mel Brooks
Regjizori

Aktorët

Mel Brooks isGoddard Bolt
Goddard Bolt
Jeffrey Tambor isVance Crasswell
Vance Crasswell
Stuart Pankin isPritchard
Pritchard
Rudy De Luca isJ. Paul Getty
J. Paul Getty
Stanley Brock isStore Owner
Store Owner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Murder Bury Win (2020)
Miss (2020)
The Kid Detective 2020
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip