Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Life of Pi (2012) me Titra Shqip

Life of Pi (2012) me Titra Shqip

Besoni të pabesueshmen.Nov. 20, 2012United States127 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pi Patel është djali i vogël i pronarit të një kopshti zoologjik indian dhe, duke jetuar në kontakt të ngushtë me kafshët, mësoi për zakonet dhe personazhet e tyre me saktësi enciklopedike. Pi dhe familja e tij, megjithatë, detyrohen të largohen nga India dhe të nisen për në Kanada duke marrë me vete disa nga kafshët e kopshtit zoologjik, por anija me të cilën udhëtojnë mbytet dhe vetëm ai dhe tigri gjigant i Bengalit që Pi e quan Richard Parker mbijetojnë. Në mëshirën e ujërave të oqeanit për 227 ditë, Pi arrin të shpëtojë veten nga instinktet e egër të Parker falë njohurive të tij dhe marrëdhënies anormale që krijohet mes tyre.

Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Life of Pi
Vlerësimi IMDb 7.9 594,948 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 10,946 vota

Regjizori

Ang Lee
Regjizori

Aktorët

Suraj Sharma isPi Patel
Pi Patel
Irrfan Khan isAdult Pi Patel
Adult Pi Patel
Ayush Tandon isPi Patel (11-12 Years)
Pi Patel (11-12 Years)
Gautam Belur isPi Patel (5 Years)
Pi Patel (5 Years)
Adil Hussain isSantosh Patel
Santosh Patel
Tabu isGita Patel
Gita Patel
Ayaan Khan isRavi Patel (7 Years)
Ravi Patel (7 Years)
Mohd Abbas Khaleeli isRavi Patel (13-14 Years)
Ravi Patel (13-14 Years)
Vibish Sivakumar isRavi Patel (18-19 Years)
Ravi Patel (18-19 Years)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Jacket (2005) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Transformers 2007
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip