Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 266 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Seksi i bëri bashkë, tani mund t’i shkëpusë.Sep. 10, 2005Canada93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Toronto zhvillohet marrëdhënia e munduar midis Leila (Lauren Lee Smith) dhe David (Eric Balfour), e përbërë nga seks i egër, grindje dhe pajtim. Ndërkohë, ndarjet dhe vdekjet ndodhin në familjet e tyre.

Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lie with Me
Vlerësimi IMDb 5.3 14,600 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 176 vota

Regjizori

Clement Virgo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moxie 2021
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Blast Beat (2021) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
The Circle (2017) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Immortals 2011