Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip

Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip

Jul. 11, 2015USA80 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mark Richards, një student i diplomuar, është gati t’i thotë lamtumirë nënës së tij Tanya, një vejushë tepër mbrojtëse, për t’u larguar në vjeshtë për kolegj në Princeton. Sidoqoftë, kur ai bie nën magjinë e Carissa Kensington grabitqare dhe manipuluese, Marku e gjen veten në mes të dy grave aq të forta sa edhe të paarsyeshme, njëra prej të cilave është psikopate.

Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lethal Seduction
Vlerësimi IMDb 5.1 848 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 20 vota

Regjizori

Aktorët

Caleb Ruminer isMark Richards
Mark Richards
Amanda Detmer isTanya Richards
Tanya Richards
Dina Meyer isCarissa Kensington
Carissa Kensington
Rick Overton isDeacon Williams
Deacon Williams
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Baby Money (2021) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip