Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip

Let Us Prey (2014) me Titra Shqip

Errësira Do të NgrihetApr. 17, 2014Ireland92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rachel Heggie, një police e ashpër e qytetit, transferohet në një fshat të vogël Irlandez kur arreston kriminelin e vetëm në zonë për të provuar veten e saj sesa e zonja është dhe e fut atë në një qeli për një natë. Kështu fillon ajo që në një kohë të shkurtër rezulton të jetë makthi i tij më i keq.

Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Let Us Prey
Vlerësimi IMDb 5.8 9,526 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 233 vota

Regjizori

Bryan Larkin
Regjizori

Aktorët

Niall Greig Fulton isDr. Duncan Hume
Dr. Duncan Hume
Pollyanna McIntosh isPC. Rachel Heggie
PC. Rachel Heggie
Douglas Russell isSgt. MacReady
Sgt. MacReady
Bryan Larkin isPC. Jack Warnock
PC. Jack Warnock
Hanna Stanbridge isPC. Jennifer Mundie
PC. Jennifer Mundie
Brian Vernel isCaesar Sargison
Caesar Sargison
Jonathan Watson isRalph Beswick
Ralph Beswick
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Kristen (2015) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip