Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip

Pushoni në copa.Oct. 01, 2021Canada45 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Poe Dameron dhe BB-8 duhet të përballen me shefin e babëzitur të krimit Graballa the Hutt, i cili ka blerë kështjellën e Darth Vader dhe po e rinovon atë në hotelin e parë luksoz të frymëzuar nga Sith të galaktikës.

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal LEGO Star Wars Terrifying Tales
Vlerësimi IMDb 6.5 623 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 23 vota

Regjizori

Aktorët

Jake Green isPoe Dameron / Motti (voice)
Poe Dameron / Motti (voice)
Raphael Alejandro isDean (voice)
Dean (voice)
Dana Snyder isGraballa the Hutt (voice)
Graballa the Hutt (voice)
Tony Hale isVaneé (voice)
Vaneé (voice)
Christian Slater isRen (voice)
Ren (voice)
Matt Sloan isDarth Vader (voice)
Darth Vader (voice)
Trevor Devall isEmperor Palpatine / Grand Moff Tarkin (voice)
Emperor Palpatine / Grand Moff Tarkin (voice)
Mary Elizabeth McGlynn isNI-L8 / Red 10 (voice)
NI-L8 / Red 10 (voice)
Eric Bauza isLuke Skywalker / Guard Droid (voice)
Luke Skywalker / Guard Droid (voice)
Shelby Young isPrincess Leia Organa (voice)
Princess Leia Organa (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transformers 2007
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Star Wars 1977
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip