Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Legion 2010

Legion 2010

When the last angel falls, the fight for mankind begins.Jan. 21, 2010United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Toka u godit nga një katastrofë apokaliptike që zhduku shumë nga popullsia njerëzore. Një grup të panjohurish e gjejnë veten rastësisht në një konak të largët në shkretëtirën amerikane: mes tyre Bob (Dennis Quaid) dhe Michael (Paul Bettany). Duket se hapet një dritë spirale e shpëtimit: kameriereja e restorantit mban në bark Mesian, i cili do të jetë në gjendje të shpëtojë të mbijetuarit e fundit nga fundi total.

Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Legion 2010
Titulli origjinal Legion
Vlerësimi IMDb 5.3 100,983 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 1,825 vota

Regjizori

Scott Stewart
Regjizori

Aktorët

Dennis Quaid isBob Hanson
Bob Hanson
Lucas Black isJeep Hanson
Jeep Hanson
Kate Walsh isSandra Anderson
Sandra Anderson
Tyrese Gibson isKyle Williams
Kyle Williams
Willa Holland isAudrey Anderson
Audrey Anderson
Charles S. Dutton isPercy Walker
Percy Walker
Jon Tenney isHoward Anderson
Howard Anderson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vampires vs. the Bronx 2020
Raiders of the Lost Ark 1981
22 Jump Street 2014
Fast and Fierce: Death Race 2020
Shark in Venice 2008
Locked In (2021)
Species II 1998
Jumper 2008
Godzilla vs. Kong 2021
Echo Boomers (2020)
Avatar (2009)
Poseidon 2006