Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip

Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip

Pas Rënies nga Pafajësia fillon Legjenda.Dec. 16, 1994USA133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Koloneli William Ludlow, i cili dha dorëheqjen nga ushtria sepse ishte i neveritur nga trajtimi i qeverisë ndaj indianëve, është i ve dhe jeton në Montana me tre fëmijë Alfred, Tristan dhe Samuel. Tristani, i cili është më i egër, tërhiqet nga kultura aborigjene. Ardhja e Suzanës së rafinuar lëshon rivalitetin midis Alfredit dhe Tristanit. Më pas shpërthen Lufta e Parë Botërore dhe gjërat ndërlikohen…

Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Legends of the Fall
Vlerësimi IMDb 7.5 157,781 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 1,882 vota

Regjizori

Edward Zwick
Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isTristan Ludlow
Tristan Ludlow
Anthony Hopkins isCol. William Ludlow
Col. William Ludlow
Aidan Quinn isAlfred Ludlow
Alfred Ludlow
Julia Ormond isSusannah Fincannon Ludlow
Susannah Fincannon Ludlow
Henry Thomas isSamuel Ludlow
Samuel Ludlow
Karina Lombard isIsabel Two Decker Ludlow
Isabel Two Decker Ludlow
John Novak isJames O'Banion
James O'Banion
Robert Wisden isJohn T. O'Banion
John T. O'Banion
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
North Hollywood (2021) me Titra Shqip