Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)

Legend of Deification: Refining The Sword (2021)

Feb. 25, 2021
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Mortal Tie Jian është një jetim pa shpirt shpate në trupin e tij. Që nga fëmijëria, ai u adoptua nga rafinuesi i shpatës Chen Guang dhe u rriten me njëri-tjetrin. Tie Jian do të marrë rastësisht fuqinë e mbinatyrshme të një mjeshtri mijëra vjeçar të shpatës. …

Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Titulli origjinal Legend of Deification: Refining The Sword (2021) me Titra Shqip
Vlerësimi TMDb 9 1 vota

Regjizori

Hui Tong
Regjizori

Aktorët

Tse Miu isTie Jian
Tie Jian
Yue Dongfeng isChen Guang
Chen Guang
Mai Tong isYan Zi
Yan Zi
Hai Zi isFuqingko
Fuqingko
Lina Wang isNing Xiaoxiao
Ning Xiaoxiao
Yang Ke isChi You
Chi You
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Echo Boomers (2020)
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 1989
Cosmic Sin 2021
Sarileru Neekevvaru 2020
American Ninja 2: The Confrontation 1987
A Writer’s Odyssey 2021
The Terminator 1984
X-Men: The Last Stand 2006