Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lazarus (2021) me Titra Shqip

Lazarus (2021) me Titra Shqip

Apr. 24, 2021United States105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një njeri është ringjallur nga vdekja me vrasje, ai zbulon se ai ka fuqi të botës tjetër për të ndihmuar në hakmarrjen ndaj krimit që ka shkatërruar atë dhe qytetin e tij.

Lazarus (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lazarus
Vlerësimi IMDb 3.1 301 vota

Regjizori

R.L. Scott
Regjizori

Aktorët

Sean Riggs isRay Lazarus
Ray Lazarus
Costas Mandylor isBenjamin Poge
Benjamin Poge
Shane Brolly isHellborn
Hellborn
Nicki Micheaux isNina Jacobs
Nina Jacobs
Mýa isFlora
Flora
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
The Bourne Legacy 2012
Sky High (2020) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Star Wars 1977
Prometheus (2012) me Titra Shqip