Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 170 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Last Man Down (2021) me Titra Shqip

Last Man Down (2021) me Titra Shqip

Ata do të paguajnë.Oct. 19, 2021Unknown87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi qytetërimi i nënshtrohet një pandemie vdekjeprurëse dhe gruaja e tij vritet, një ushtar i forcave speciale braktis detyrën e tij dhe bëhet një vetmitar në shkretëtirën nordike. Vite më vonë, një grua e plagosur shfaqet në pragun e tij. Ajo është arratisur nga një laborator dhe ndjekësit e saj besojnë se gjaku i saj është çelësi i një shërimi mbarëbotëror. Ai heziton të përfshihet, por të gjitha dyshimet hidhen mënjanë kur zbulon se ndjekësi i saj nuk është askush tjetër përveç Komandanti Stone, burri që vrau gruan e tij disa vjet më parë.

Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Man Down
Vlerësimi IMDb 6.3 26 vota

Regjizori

Fansu Njie
Regjizori

Aktorët

Daniel Stisen isJohn Wood
John Wood
Olga Kent isMaria Johnson
Maria Johnson
Daniel Nehme isCommander Stone
Commander Stone
Stanislav Yanevski isDr. Feltspat
Dr. Feltspat
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Looking Glass (2018) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Knuckleball (2018) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Infidel 2019