Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Last Knights (2015) me Titra Shqip

Last Knights (2015) me Titra Shqip

Apr. 03, 2015Czech Republic115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Raiden, komandant i kalorësve, është i nderuar të quhet trashëgimtar i Bartok, zotërisë së tij pa fëmijë. Lumturia e tij shkatërrohet, megjithatë, kur Mott, emisari i keq i perandorit, e detyron atë të heqë kokën vjehrrit të tij dhe e dëbon atë nga kështjella, duke e privuar nga çdo titull dhe mjete jetese. Ndërsa paranojaku Mott përpiqet të fshijë të gjitha gjurmët e klanit dhe trashëgimisë së Bartok, Raiden do të detyrohet të organizojë një plan të guximshëm hakmarrjeje.

Last Knights (2015) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Last Knights
Vlerësimi IMDb 6.2 41,900 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 845 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Ghost Shooter 2016
The Paper Tigers 2021
Rush Hour 2 2001
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
Deep Blue Sea 1999