Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip

Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip

Lindur në Pasuri. E rritur nga Elita. Trajnuar për luftime.Jun. 11, 2001Germany100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lara ka trashëguar nga babai i saj arkeolog, Lordi Richard Croft, një mori bizhuterish dhe sendesh, përfshirë një orë magjike. Vite më vonë, burri i tregon vajzës së tij ekzistencën e një shoqërie të fshehtë, të quajtur “Illuminati”: anëtarët e së cilës përpiqen të marrin atë orë, çelësi i së cilës do t’i lejonte ata të hapnin dyert e kohës dhe hapësirës. …

Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lara Croft: Tomb Raider
Vlerësimi IMDb 5.8 203,631 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 4,933 vota

Regjizori

Simon West
Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isLara Croft
Lara Croft
Jon Voight isLord Richard Croft
Lord Richard Croft
Iain Glen isManfred Powell
Manfred Powell
Daniel Craig isAlex West
Alex West
Richard Johnson isDistinguished Gentleman
Distinguished Gentleman
Robert Phillips isAssault Team Leader
Assault Team Leader
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Get the Goat 2021
The Runners (2020)
UFO (2018) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
Sniper: Ultimate Kill 2017
Alive (1993) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip