Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Lansky (2021) me Titra Shqip

Lansky (2021) me Titra Shqip

Njeriu që e ktheu krimin në një biznes miliarda dollarësh.Jun. 24, 2021United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e Meyer Lansky, një anëtari i natyralizuar i mafies Bjelloruse Amerikane, eksponenti kryesor i të ashtuquajturit “bashkim hebre”. Pasi u tërhoq në Miami nën mbrojtjen e FBI -së, Lansky vendos t’i tregojë historinë e tij gazetarit David Stone. Ngadalë, megjithatë, gjithçka do të kthehet në një lojë masakre të organizuar nga Lansky për të vazhduar të mashtrojë gjithçka dhe këdo.

Lansky (2021) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lansky
Vlerësimi IMDb 6.4 1,627 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 14 vota

Regjizori

Aktorët

Harvey Keitel isMeyer Lansky
Meyer Lansky
Sam Worthington isDavid Stone
David Stone
John Magaro isYoung Meyer Lansky
Young Meyer Lansky
Minka Kelly isMaureen Duffy
Maureen Duffy
David Cade isBen «Bugsy» Siegel
Ben «Bugsy» Siegel
AnnaSophia Robb isAnne Lansky
Anne Lansky
Shane McRae isCharlie 'Lucky' Luciano
Charlie 'Lucky' Luciano
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Logan 2017
The Toll 2021
The Hater (2020)
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip
Betrayed 1988
On My Skin (2018) me Titra Shqip