Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Lamb (2021) me Titra Shqip

Lamb (2021) me Titra Shqip

Nëna. Natyrë.Aug. 12, 2021Iceland107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maria dhe Ingvar, një çift islandez, jetojnë me kopenë e tyre të deleve në një fermë të bukur, por të izoluar. Kur zbulojnë një të porsalindur misterioz në tokën e tyre, vendosin ta mbajnë dhe ta rrisin si të vetin. Perspektiva e papritur e një familjeje të re sjell shumë gëzim në jetën e tyre përpara se t’i shkatërrojë përgjithmonë.

Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dýrið
Vlerësimi IMDb 6.6 2,697 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 11 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Black Bear 2020
Click (2006) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip