Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip

La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip

Mar. 13, 2021Unknown94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë e dhunshme e dërgon kampionin e çiklizmit Rick Van Pelt në një ëndërr të mbushur me ethe. I nxitur nga skoçi dhe paranoja, ai përballet me Isakun për një lidhje me të fejuarën e tij. Një kthesë tronditëse e ngjarjeve zbulon skemën e tyre për të grabitur një tregtar arti të izoluar. Miqtë eksentrikë, të vjetër dhe të rinj, nuk arrijnë ta shpëtojnë Rikun nga bota e nëndheshme e natës dhe demonët e tij të personifikuar –  vetëm një detektiv renegat është shpresa e tij e vetme.

La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Flamme Rouge
Vlerësimi IMDb 6.4 75 vota

Regjizori

Derek Maze
Regjizori

Aktorët

Balthazar Getty isRick Van Pelt
Rick Van Pelt
George Griffith isDetective Morrison
Detective Morrison
Clint Howard isConrad Wilhelm
Conrad Wilhelm
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper 3 2004
Insurgent (2015) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip