Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Kristen (2015) me Titra Shqip

Kristen (2015) me Titra Shqip

Sep. 28, 2015Netherlands83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kristen Welling është një grua shumë e brishtë. Në të njëzetat e hershme, më 1 janar ajo synon të pastrojë kaosin e lënë nga festa mbrëmjen e kaluar, një operacion që duhet ta kishte bërë me të dashurin e saj, i cili në vend të kësaj nuk shihet dhe nuk dëgjohet. Ndërkohë, megjithatë, dikush vazhdon ta telefonojë duke i kërkuar të dalë. Ky është një person i panjohur që duket se di gjithçka për të. Ndërsa gjërat bëhen gjithnjë e më të rrezikshme, bota e Kristen zhytet në një makth duke e detyruar atë të kuptojë se kush qëndron pas tij dhe pse.

Kristen (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kristen
Vlerësimi IMDb 5.6 409 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 13 vota

Regjizori

Mark Weistra
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Widow (2021) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip