Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Kóblic (2016) me Titra Shqip

Kóblic (2016) me Titra Shqip

Nuk ka ku t’i fshihesh vetes.Apr. 14, 2016Argentina92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1977, gjatë ditëve të diktaturës Argjentinase, një ish pilot dhe kapiten i Marinës nuk i bindet një urdhri dhe detyrohet të ikë për të mbijetuar. Ai më pas vendos të fshihet në një qytet të vogël jugor, ku prania e tij së shpejti do të tërheqë vëmendjen e një marshalli të dhunshëm të paskrupullt.

Kóblic (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kóblic
Vlerësimi IMDb 6.4 1,917 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 53 vota

Regjizori

Aktorët

Ricardo Darín isTomás Kóblic
Tomás Kóblic
Oscar Martínez isPolice Commissioner Velarde
Police Commissioner Velarde
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Locked In (2021)
Replicant (2001) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
Into the Beat (2020)
Initiation (2021)
The Jacket (2005) me Titra Shqip