Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Knuckleball (2018) me Titra Shqip

Knuckleball (2018) me Titra Shqip

Apr. 17, 2018Canada89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Diku në Kanadanë perëndimore qëndron një fermë në dukje normale me një fermer të quajtur Jakob që jetonte në të. Nuk do të kishte arsye për t’u frikësuar, por për Marinë, vajzën e Jakobit, është një vend që mban kujtime të këqija dhe që i jep asaj një ndjenjë të fortë terrori. Një urgjencë familjare, megjithatë, e detyron atë të lërë djalin e saj Henry në kujdesin e Jakobit, i cili, megjithatë, nuk e njeh nipin e tij. Dashuria e tyre e ndërsjellë për bejsbollin i ndihmon të dy të vendosin kontakte, e cila më vonë u prish nga ardhja e Dixon, një fqinji i mërzitur, i cili duket se di shumë për fermën dhe i cili zemëron Henry. Gjatë ditëve të ardhshme, Henry do të mësojë shumë për familjen e tij, mbijetesën dhe si të gjejë një fushë të përsosur nga e cila do të varet jeta e tij.

Knuckleball (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knuckleball
Vlerësimi IMDb 5.8 1,393 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 29 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knowing (2009) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007
The Beast 2020
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Romeo Must Die 2000
Old (2021) me Titra Shqip
Pixie 2020