Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Knowing (2009) me Titra Shqip

Knowing (2009) me Titra Shqip

429733Mar. 19, 2009United Kingdom121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Profesor John Koestler merr pjesë në shkollën e tij në “zhvarrimin” e një kapsule në të cilën, pesëdhjetë vjet më parë, disa studentë kishin varrosur mesazhet e tyre për të ardhmen. Por ajo që bie në duart e djalit të tij është një mesazh vërtet i çuditshëm: vetëm sekuenca numrash. Duke e analizuar atë, Ted kupton se ato përmbajnë parashikime të sakta të fatkeqësive që kanë ndodhur në 50 vitet e fundit dhe të 3 që ende nuk kanë ndodhur.

Knowing (2009) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knowing
Vlerësimi IMDb 6.2 226,287 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 3,938 vota

Regjizori

Aktorët

Nicolas Cage isJohn Koestler
John Koestler
Rose Byrne isDiana Wayland
Diana Wayland
Chandler Canterbury isCaleb Koestler
Caleb Koestler
Ben Mendelsohn isPhil Bergman
Phil Bergman
Nadia Townsend isGrace Koestler
Grace Koestler
Lara Robinson isLucinda Embry / Abby Wayland
Lucinda Embry / Abby Wayland
Danielle Carter isMiss Taylor (1959)
Miss Taylor (1959)
Alethea McGrath isMiss Taylor (2009)
Miss Taylor (2009)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip