Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2mixdrop.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4evoload.io
Knockout 2020

Knockout 2020

Apr. 20, 2020China119 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zhou Si, i cili ishte aq i dëshpëruar në boks, u dënua me pesë vjet burg për një aksident. Pas lirimit, gruaja e tij vdiq, duke lënë në pritje vetëm vajzën e tij Zhou Zi. Vajza e re u zbulua se kishte leuçemi dhe Zhou Shi u kthye në ring në moshën 36 vjeç për të përmbushur dëshirën e vajzës së tij…

Knockout 2020
Knockout 2020
Knockout 2020
Knockout 2020
Knockout 2020
Knockout 2020
Titulli origjinal 我们永不言弃
Vlerësimi IMDb 6.8 76 vota
Vlerësimi TMDb 9 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jumper 2008
Slate (2020) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Knowing (2009) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Pandorum 2009