Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Knocked Up (2007) me Titra Shqip

Knocked Up (2007) me Titra Shqip

Ruani datën e caktuar.Jun. 01, 2007USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alison, një vajzë e bukur në karrierë, sapo ka marrë një promovim nga stacioni televiziv “E! Entertainment”, dhe për këtë ajo shkon për të festuar në një klub me motrën e saj Debbie. E dehur, ajo kalon natën me Benin, informaticien që drejton një faqe të famshme (nudosh). Menjëherë pastaj ajo e gjen veten shtatzënë …

Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knocked Up
Vlerësimi IMDb 6.9 359,293 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 3,126 vota

Regjizori

Judd Apatow
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Rush Hour 1998
Deadpool 2016