Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Dhe keshtu fillon.Jul. 23, 2021South Korea92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tragjedia, tradhtia dhe një zbulim misterioz ushqejnë hakmarrjen e një gruaje për humbjen e fisit dhe familjes së saj në këtë episod të veçantë të “Mbretërisë”.

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 킹덤: 아신전
Vlerësimi IMDb 7.3 2,066 vota
Vlerësimi TMDb 8 146 vota

Regjizori

Kim Seong-hun
Regjizori

Aktorët

Park Byung-eun isMin Chi-rok
Min Chi-rok
Kim Si-a isLittle Ashin
Little Ashin
Jung Suk-won isCho Beom-il
Cho Beom-il
Ji Hyun-jun isMilitary Officer
Military Officer
Kwon Bum-taek isPhysician Lee Seung-hui
Physician Lee Seung-hui
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Waar (2013)
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Crash 2005
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip