Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
King Richard (2021) me Titra Shqip

King Richard (2021) me Titra Shqip

Venus, Serena dhe një plan për madhështi.Nov. 18, 2021USA145 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Që në fëmijëri, motrat Venus dhe Serena Williams drejtohen drejt tenisit nga babai i tyre Richard, i cili është trajneri i tyre. Qëllimi i Richard është t’u japë vajzave të tij mundësinë për t’i shpëtuar Compton, lagjja famëkeqe e krimit të Los Anxhelosit ku ato jetojnë. Pa njohuri për tenisin, Richard ka punuar shumë për të trajnuar vajzat e tij, i bindur se një ditë ato do të bëhen dy nga tenistët më të mirë në histori.

King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal King Richard
Vlerësimi IMDb 6.8 900 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 46 vota

Regjizori

Aktorët

Will Smith isRichard Williams
Richard Williams
Demi Singleton isSerena Williams
Serena Williams
Saniyya Sidney isVenus Williams
Venus Williams
Aunjanue Ellis isOracene 'Brandi' Williams
Oracene 'Brandi' Williams
Jon Bernthal isRick Macci
Rick Macci
Tony Goldwyn isPaul Cohen
Paul Cohen
Susie Abromeit isRobin Finn
Robin Finn
Dylan McDermott isWill Hodges
Will Hodges
Judith Chapman isNancy Reagan
Nancy Reagan
Katrina Begin isAnne Worchester
Anne Worchester
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Jackie (2016) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip