Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
King Arthur (2004) me Titra Shqip

King Arthur (2004) me Titra Shqip

Rule Your Fate.Jul. 07, 2004United States126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jemi në një moment historik veçanërisht të rëndësishëm: Perandoria Romake sapo ka rënë dhe mbretëritë periferike kanë filluar të formohen. Kalorësit e tryezës së rrumbullakët mbrojnë vendin nga Saksonët dhe lirohen nga pushtuesit Romakë, duke zgjedhur Arturin si mbretin e tyre.

 

 

King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal King Arthur
Vlerësimi IMDb 6.3 161,125 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,044 vota

Regjizori

Jean Bourne
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Deadpool 2016
Raees (2017) me Titra Shqip
Breach 2020 me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip