Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip

Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip

Në SHBA jeni vetëmJul. 30, 2012USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jackie Cogan (Brad Pitt), një bandit profesionist me një shikim të akullt dhe një mënyrë të vrazhdë dhe të dhunshme, punësohet nga mafia për të hetuar një grabitje të kryer gjatë një loje të fshehtë pokeri, të organizuar nga Mark Trattman (Ray Liotta), e cila u ndoq nga vetëm emrat më të rëndësishëm të botës së krimit. Detyra e tij do të jetë gjetja e autorëve të vjedhjes dhe kthimi i parave në shoqatën kriminale por për ta përfunduar atë do të duhet të lërë pas një gjurmë të gjatë gjaku.

Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Killing Them Softly
Vlerësimi IMDb 6.2 138,250 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,591 vota

Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isJackie Cogan
Jackie Cogan
Ray Liotta isMarkie Trattman
Markie Trattman
Vincent Curatola isJohnny Amato
Johnny Amato
Slaine isKenny Gill
Kenny Gill
Max Casella isBarry Caprio
Barry Caprio
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Transference (2020)
Wrong Turn 2003
Caveat (2020) me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2005
The Circle (2017) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Heatstroke (2013) me Titra Shqip