Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Kill Switch (2017) me Titra Shqip

Kill Switch (2017) me Titra Shqip

Botët do të përplasen.Jun. 01, 2017Netherlands91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një të ardhme jo shumë të largët, një eksperiment për të prodhuar energji të pakufizuar duke shfrytëzuar universet paralele nuk shkon ashtu siç duhet. I ndjekur nga dronët dhe ushtarët, piloti dhe fizikanti Will Porter e gjen veten duke garuar nëpër një botë që po shpërthen për të shpëtuar njerëzimin, familjen e tij dhe të gjithë planetin.

Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kill Switch
Vlerësimi IMDb 4.7 7,267 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 172 vota

Regjizori

Tim Smit
Regjizori

Aktorët

Dan Stevens isWill Porter
Will Porter
Mike Reus isDr. Klintsen
Dr. Klintsen
Tygo Gernandt isMichael de Ruiter
Michael de Ruiter
Chloe-May Cuthill isAlterplex Narrator (uncredited)
Alterplex Narrator (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kong: Skull Island 2017
The Power 2021
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Pig (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
Star Trek (2009) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip